Wydajny, niezawodny sprzęt to podstawa odpowiednio funkcjonującej działalności. W przypadku przemysłu spożywczego liczy się przede wszystkim ciągłość produkcji oraz jakość produktu. Wszystko to na najwyższym poziomie zapewnisz sobie wybierając sprzęt z oferty ERY Food Machinery. Poznaj nasze maszyny – zapraszamy.

Wilki masarskie – niezastąpiony sprzęt do branży mięsnej i spożywczej

Maszynami przeznaczonymi do mielenia mięsa w masarniach i różnego rodzaju zakładach spożywczych są profesjonalne wilki masarskie. Są to nowoczesne urządzenia przystosowane do wielogodzinnej, codziennej pracy przy przetwarzaniu skór surowych i rozdrabnianiu różnego rodzaju mięsa mrożonego, surowego i gotowanego, jak również do serów, ryb oraz innych produktów spożywczych. Ten niezwykle uniwersalny sprzęt w zależności od rozmiaru i moce sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. Małe modele znajdą zastosowanie również w sklepach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych czy przetwórniach garmażeryjnych.

Wilki masarskie dostępne na naszej stronie pochodzą od cenionych w branży producentów, korzystających wyłącznie z trwałych i mocnych materiałów. Dzięki temu maszyny są bardzo wytrzymałe i odporne na trudy codziennej eksploatacji, uszkodzenia oraz wpływ czynników zewnętrznych. Spełniają również wszystkie wymagane normy, przez co oczywiście nie wpływają w żaden sposób na bezpieczeństwo, smak i inne właściwości rozdrabnianej żywności.

Nowoczesne kutry masarskie – doskonały sprzęt do produkcji wysokogatunkowych wędlin 

Skonstruowane z dbałością o każdy detal z solidnych i niezawodnych materiałów kutry przemysłowe to maszyny przeznaczone do przygotowywania farszu mocno rozdrobnionego.  Pozwalają skutecznie i precyzyjnie rozdrobnić produkty mięsne a w przypadku wielu modeli również inne artykuły spożywcze.

Na stronie ERY Food  znajdziesz kutry masarskie w różnych wariantach:

  • kuter przelotowy, 
  • kuter misowy,
  • kuter masarniczy próżniowy.

Posiadamy modele różniące się wielkością i mocą idealnie pasujące pod różną specyfikę i wymagania różnych zakładów pracy. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy zarówno właścicieli wielkich zakładów promocyjnych, jak i przedsiębiorców zajmujących się prowadzeniem innych mniejszych biznesów z zakresu szeroko pojętego przemysłu spożywczego.

Wszystkie nasze maszyny znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy Ci zróżnicowaną ofertę, z której będziesz mógł dobrać urządzenie idealnie pod własne preferencje, a także specyfikę pracy zakładu. Zapraszamy – ERY Food Machinery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here